آخرین اخبار

 

   

تصویب کلیات طرح بیمه موسسان و مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد کشور

 نمایندگان مردم در خانه ملت با تصویب کلیات طرح بیمه موسسان و مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد کشور موافقت کردند.

 یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۹

بیمه

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 2 مهرماه) مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح بیمه موسسان و مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای کشور موافقت کردند.

 لازم به ذکر است که این طرح در ابتدا از سوی مجلس به دلیل عدم کسب آراء ماخوذه رد شده بود اما پس از اخطار نادر قاضی پور و موافقت علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با این اخطار طرح بیمه موسسان و مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد به تصویب رسید.

 نادر قاضی پور در اخطار خود خطاب به علی مطهری گفت: در زمان بررسی طرح بیمه موسسان و مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد از آنجا که شما به جای رئیس مجلس نشستید صندلی شما برای اخذ رأی و عدم حضور قرمز نشده بود لذا اگر عدم حضور شما در صندلی تان نشان داده می شد با یک رأی، طرح رأی می آورد.

 ناینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس مجلس در زمان بررسی این طرح اعلام کرد که طرح مذکور دو سوم رأی نیاز ندارد، افزود: این طرح با اسناد بالادستی و برنامه ششم توسعه مغایرتی ندارد لذا این طرح باید در شورای هیات رئیسه مطرح شود تا حقی از مردم ضایع نشود و هر تصمیمی که توسط هیات رئیسه اتخاذ شد نمایندگان تابع آن هستند.

 علی مطهری در پاسخ به تذکر قاضی پور با بیان اینکه بنده وسط دستورکار طرح بیمه موسسان و مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد به جای ریاست مجلس نشستم، گفت: بنده صحبت دکتر لاریجانی مبنی بر اینکه این طرح را خلاف برنامه ندانسته اند، نشنیدم البته این طرح ابهاماتی دارد که باید بیشتر بررسی شود و از نظر بنده این طرح خلاف برنامه است.

 نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه می توان در جزئیات رأی گیری براساس خلاف برنامه بودن این طرح مطرح شود، افزود: می توان دو سوم رأی را در جزئیات طرح انجام داد و همانگونه که رئیس جلسه دکتر لاریجانی مطرح کردند عمل شود و بین نظر دکتر لاریجانی و بررسی دو سومی در جزئیات جمع بندی شود.

 مطهری ادامه داد: از آنجائیکه این طرح 50 درصد رأی آورده و از طرفی برای دکتر لاریجانی که از مجلس خارج شده بودند حاضر خورده بود طبعا 239 نفر حضور داشتند که 120 رأی موافق آورد که بالای 50 درصد می شود و این طرح مصوب تلقی می شود و ملاحظات قانون اساسی و برنامه برای بررسی جزئیات در نظر گرفته می شود./

 

گالری تصاویر

کمیته نظارت بر عملکردو رسیدگی به شگایات

جلسه مشترک هیات ریسه کانون کشوری و مسئولان سازمان با ریئس کمیسیون اجتماعی مجلس جناب دکتر عزیزی

آذربایجان شرقی میزبان ریاست محترم سازمان جناب دکتر سازگار نژاد

سفر جناب دڪترلیراوے ریاست محترم ڪانون ڪشورے به استان آذربایجان شرقی

حضور ریاست محترم ڪانون ڪشورے در استان همدان

شست هم اندیشی نمایندگان کانون کشوربا روسای انجمنها وهیئت مدیره کانون، با مدیرکل استان مازندران

نشست هم اندیشی نمایندگان کانون کشوری با کانون ومدیرکل گستان

نشست هم اندیشی کانون انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای-کردستان 96

دکتر لاریجانی در همایش مدیران سازمان آموزش فنی و حرفه ای:

خدمات الکترونیک

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     88016099 (021)
شماره دورنگار:     88016099 (021)
سامانه پیام کوتاه:     00000000000
تهران، امیرآباد شمالی، بعد از شهید گمنام،نبش خیابان هفتم
پلاک 1897 ، ساختمان 33  طبقه سوم واحد 13
پست الکترونیک:     info@kanontvto.ir

 

درباره کانون

در سال 1383 پیرو سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تقویت بخش های خصوصی و احاله تصدی گری های دولت به بخش های توانمند غیر دولتی کشور، کارفرمایان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای مبادرت به ایجاد تشکیلات سیستماتیک و منسجم نمودند که در این راه مسئولین وقت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اتخاذ سیاست های حمایتگرانه و پیش برنده، کمک های شایانی نمودند که جا دارد تشکر و سپاس ویژه ای از آن عزیزان داشته باشیم.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group